.

אחד הדברים העיקריים אותם אני גאה להעניק, זה נושא ההדרכות המיניות שלי. אני מעביר הדרכות אלו כבר כ-6 שנים, עם למעלה מ-3,000 מודרכות ומעל 90% של מקרי הצלחות ושיפור משמעותי בתחושות העונג, היכולות להגיע בצורה עצמאית לאורגזמות נרתיקיות, שפיכות נשיות וכו’.

אני בעל תואר שני בפסיכולוגיה ולמדתי התמחות בטיפול מיני בשני מסלולים נפרדים במקביל (אוניברסיטת בר אילן ואוניברסיטת ת”א). במקביל עבדתי כמסאז‘יסט רפואי וכמטפל סרוגייט בקליניקה של רונית אלוני, ואף העמקתי את ידיעותיי בעולם הטנטרה ואני בוגר מסלול הכשרת מדריכי טנטרה בשיטת מארג בניהולו של סוג'יי שמש.
בהתחלה צעדתי בדרך הקונבנציונאלית של מטפל מיני פסיכולוג מהשורה, אך עם זאת, כשהתחלתי את ההתמחות הפרקטית שלי באיט”ם (האגודה הישראלית לטיפול מיני) בבית חולים “רעות” באגף הטיפול המיני, הרגשתי חוסר סיפוק אישי.
ידעתי שלפעמים טיפול מיני קונבנציונאלי, כזה שבו המטפל יושב מול המטופל ורק מדבר איתו ומנחה אותו מה לעשות בזמנו האישי, יכול לקחת שנים על גבי שנים כדי להשיג תזוזות משמעותיות, ואם יש משהו שלמדתי מעבודת הסרוגייט, זה שאין תחליף לחוויה פיזית מעשית שחלה כאן ועכשיו ולמהירות בה דברים נלמדים ומופנמים בה.
לאחר התייעצות עם אנשי מפתח באיט”ם, בחרתי להפסיק את הדרך הקונבנציונאלית בה צעדתי כ-13 שנים, בחרתי להפסיק את ההתמחות והתחלתי לעבוד על פיתוח שיטה שתפיק את המירב מכל עולמות הידע שרכשתי במהלך השנים.

קשה להסביר מהי הטנטרה.

הצורה הכי טובה שבה אוכל להסביר מהי הטנטרה, זה לומר שהיא השקפת עולם ודרך חיים שהתפתחה בהודו. הטנטרה עוסקת בהבאת האדם למיצוי הפוטנציאל שלו בכל תחומי חייו, להביאו כמה שיותר קרוב להארה.
פירוש המילה ”טנטרה“ בסנסקריט (שפת הטנטרה) היא “מארג” או “הרחבה”, כשהכוונה היא ל”אוסף של טכניקות משדות שונים המביאים להארה”.
לדוגמה - אם אנחנו רוצים לרדת במשקל, לא תמיד מספיק לשנות הרגלי אכילה. לפעמים צריך לשנות גם הרגלי שינה, הרגלי שתייה, סביבת עבודה, חברים עם השפעה שלילית וכו‘.

כך גם כשאנחנו באים לעסוק במיניות שלנו. לפעמים התשובה לא נעוצה רק בזווית ראיה אחת של תורה אחת, אלא בשילוב מספר תורות וטכניקות.

לקחתי את המיטב מ-6 תחומי הידע שלי -
טנטרה, מסאז‘ רפואי (עם השנים עשיתי גם מסלול של עיסוי רפואי ועבדתי בכך במשך 8 שנים), השכלה אקדמאית בפסיכולוגיה וטיפול מיני, הידע מעבודתי כסרוגייט, והידע שרכשתי בשיטות המיינדפולנס וה-NLP, ושילבתי את זה לשיטה אחת שעוזרת לאנשים (גברים ונשים כאחד) להעצים את המיניות שלהם ואת הדרך שבה הם עובדים עם הגוף, הנפש, התודעה והאנרגיות שלהם.

חשוב להבהיר כי הדרכה זו אינה נחשבת כטיפול מיני, רפואי או נפשי כלשהו, וכמו שאמרתי, היא לא נעשית תחת הגדרות איט”ם. טיפול מיני במסגרת איט”ם נעשה במילים בלבד ואינו כולל מגע (פרט לטיפולי הסרוגייט שנעשים במרפאה של ד”ר רונית אלוני), וכל הדרכה שהיא שכוללת מגע, כמו ההדרכה שלי, איננה טיפול מיני קונבנציונלי.

חשוב לומר שאני תומך בעשיית טיפולים מיניים קונבנציונאליים, ואף תמיד ממליץ לעשות את ההדרכות שלי במקביל לטיפול מיני קונבנציונלי, במיוחד במקרים בהם מעורבות פגיעות מיניות או טראומות שזקוקות לעיבוד, או שינוי תפיסות מהותיות לגבי עצמי, כמו הזכאות שלי להתענג או עד כמה מגיע לי בכלל עונג.

עם זאת, בעוד שיש לי את הידע הנדרש לעבד את הדברים האלו במהלך ההדרכה, ההדרכה שלי מוכוונת בעיקר למגע ולעונג, ללימוד המודרכת כיצד להתחבר לתחושות אלו בעוצמות הגבוהות ביותר.
אלו דברים שמטפלים רגילים של איט”ם לא יעשו במהלך הטיפולים שלהם, וזה יהיה ביזבוז של זמן והידע המיוחד שלי לעסוק בדברים שניתן להעלות ולפתור במהלך טיפול מיני קונבנציונלי.
לכן, ההמלצה שלי 
לעשות את השניים במקביל.

אנשים רבים מתבלבלים וחושבים שמה שאני עושה זה עיסוי טנטרי/יוני.
בעוד שיש בשיטת ההדרכה שלי אלמנטים הדומים מאוד לעיסוי טנטרי, אלמנטים אלו הם מינוריים יחסית לשאר הדברים מהם מורכבת השיטה, ויש אף אלמנטים שהטנטרה לאו דווקא מסכימה איתם.
ההדרכה שלי מתאימה לאנשים שרוחניות יתרה מעבירה בהם תחושות לא נוחות, אבל עדיין היו רוצים לקבל טעימות בשפה מובנת ופחות רוחנית. בהדרכה שלי לא תשמעו מושגים טנטריים כמו קונדליני, יוני, לינגאם, שיווה, שאקטי, צ’אקרות וכו’, אבל כן תקבלו המון פסיכולוגיה, פיזיולוגיה, NLP ועוד הרבה דברים אחרים שמוסברים ומונגשים גם לאנשים שלא עוסקים או מתעניינים בתחום.

עם זאת, יש לומר שמי שמגיע עם ידע טנטרי להדרכה שלי רק ירוויח, אבל זה ממש לא חובה.

המטרה שלי בהדרכה הזאת היא ללמד את האשה שמגיעה אליי על גופה, ללמד אותה על הפוטנציאל הגלום בה, ולעזור לה לרכוש ידע ושליטה על גופה ותודעתה..

המטרה הסופית היא ללמד את האישה איך לעשות שינוי בחייה כך שתוכל ליישם את כל מה שהיא למדה איתי, בחיים הרגילים שלה, בין אם באוננות או ביחסי מין עם בני/בנות זוג.

אחד הדברים היותר מעצימים בשיטה זו, הוא שאני מלמד את האישה לקחת אחריות ושליטה על המיניות ותחושות העונג שלה, כך שתוכל להגיע לעוצמות גבוהות של עונג ללא תלות ביכולות הגבר שנמצא איתה במיטה.

אני עושה זאת בכך שאני מלמד את האישה איך לשלוט בגוף שלה, בתחושות שלה, במחשבות שלה ובאנרגיות שלה.

התוצאה הסופית לרוב מתבטאת בהיכרות עם אורגזמות נרתיקיות רבות עוצמה אשר מגיעות אחת אחרי השנייה במולטי-אורגזמות, ולרוב גם מלוות בשפיכה נשית (“אמריטה“ בשפת הטנטרה), גם אם האישה מעולם לא חוותה אורגזמות בחייה, או חלילה עברה חוויות קשות בעברה כגון אונס או תקיפות מיניות.

אתחיל ואומר שההדרכה הזאת מתאימה גם לגברים וגם לנשים, אך עקב עומס עצום בביקוש, ועקב הרצון שלי לעזור למיניות הנשית שסבלה מדיכוי במשך שנים רבות מסיבות שונות ומגוונות, אני כרגע מקבל או נשים יחידות או זוגות להדרכה (וגם כשמגיע הזוג, אני מלמד את הזוג דרך האישה).
כמו שאמרתי, ההדרכה שלי נכונה לגבי כל אדם ללא קשר למינו, אך לבינתיים עקב האילוצים, זה המצב.
ההדרכה הזאת מתאימה לנשים שמרגישות ניתוק כלשהו מהעונג של גופן, או נשים שמרגישות שהן לא חוות את העוצמה המירבית מהגוף שלהן ורוצות להעצים את התחושה ואת החיבור לעצמן.
ההדרכה מתאימה גם לנשים שעברו חוויות מיניות קשות בעברן כגון אונס או תקיפה מינית, עשו עיבוד רגשי ופסיכולוגי של החוויה, ורוצות למצוא דרכים להתגבר על החסימות שנוצרו בגופן לאחר אירועים אלו.
לנשים שיש להן חיי מין בריאים, ופשוט רוצות להעצים אותם עוד
יותר ולקחת את העונג שלהן לגבהים חדשים, להתנסות באורגזמות נרתיקיות, 
מולטי-אורגזמות, ואורגזמה המלווה בשפיכה נשית.
לזוגות אשר רוצים להעמיק את התקשורת המינית ביניהם בכך שהגבר ילמד כיצד לענג ולגרום לבת הזוג שלו להגיע לגבהים חדשים.

כאמור, בשלב זה אני לא עושה הדרכות לגברים עצמם, וכמו כן אני לא מספק בחורה על מנת שהגבר ילמד כיצד לענג.
גבר שרוצה לעבור את ההדרכה הזוגית, צריך לבוא עם בת זוג מהבית. גברים ללא בנות זוג עדיין מוזמנים לשלוח לי הודעה ואולי יהיה אפשר לסדר משהו בעתיד.
לנשים אשר סובלות מהפרעות חרדה קשות (מאובחנות קלינית) או לנשים בעלות הפרעות קשב וריכוז ברמה כה גבוהה שמפריעה להם להחזיק מחשבה אחת לאורך זמן בראש.
ההדרכה מתבססת על פעולות אשר המודרכת צריכה לבצע, ואם המודרכת לא תוכל לבצע את הפעולות הפשוטות הנ”ל, ההדרכה לא תעבוד. מאותה הסיבה, גם אנשים עם בעיות בהתפתחות המנטאלית לא מתאימים להדרכה זו (כגון אוטיסטים).
לנשים אשר סובלות מבעיות רפואיות בנרתיק, כגון דימומים לא מוסברים, כאבים לאחר ניתוח, מחלות מין פעילות ועוד.
כמו כן, להבדיל אלפי הבדלות, ההדרכה לא מתאימה לנשים בהריון (מזל טוב :)

אתחיל ואומר שעל מנת להגיע ליעילות מקסימלית של ההדרכות, אני ממליץ להגיע ל-3 מפגשים, כאשר המפגש הראשון הינו מפגש בדגש על החוויה הראשונית עצמה וקבלת המון ידע שמאפשר העצמת העונג בשליטה עצמית מלאה, המפגש השני הינו מפגש בדגש על בדיקת היטמעות הידע בגוף לאחר המפגש הראשון והעמקה נוספת של הידע והעונג, ומפגש שלישי יחד עם הבן/בת הזוג שנועד ללמד אותם איך להיות בני זוג תומכים וחלק מחווית העונג העוצמתית הזאת.

המפגשים מתקיימים בעיר בת-ים. אורך כל מפגש כ-3 שעות, וכולל שיחת הכנה ותיאום ציפיות וגבולות, הדרכה מינית ולאחריה שיחת סיכום.
במהלך ההדרכה עצמה, האישה תחווה סוגים שונים של מגע הדרגתי באיזורים שונים של גופה, כולל כמובן איברי המין, כאשר אני עצמי נשאר בלבוש מלא ונוגע באישה רק באמצעות הידיים שלי (לה אסור לגעת בי בחזרה בצורה מינית, ולמעשה היא נמצאת בעיניים עצומות ובקשב רב כלפי עצמה, כדי להפיק את המירב מההדרכה).
לאורך כל ההדרכה אני מדבר, מסביר, מדגים ומראה, נותן משימות ומראה למודרכת כיצד היא זו ששולטת בתחושותיה ובעונג שגופה מפיק. חשוב לומר שקצב ההתקדמות נקבע לפי המודרכת – אני לא זז מהאיזור בו אני נמצא עד שאני לא מוודא שהיא מרגישה תחושות חיוביות מהאיזור ועם עצמה.
במידה ומגיע אליי זוג, אני מלמד את בן הזוג כיצד לגעת בזוגתו, כשאותן ההגבלות שיש עליי מבחינת ביגוד ומגע, יש גם עליו. אני מראה לו כיצד לגעת בכך שאני נוגע קודם, ואז הוא נוגע אחרי, ואז אני מבקש מהבת זוג שתיתן פידבק במה המגע שלו שונה משלי ומה הוא צריך לעשות כדי שהמגע יהיה זהה ככל האפשר (מבחינת מהירות, תנועה, עוצמת לחץ וכו’). הפידבק של האישה מאוד חשוב, בעיקר כשמתחילים לגעת בנרתיק, שם אני לא יכול לראות אם הגבר
עושה בדיוק כמוני.
שימו לב, כשמגיעים אלי בני זוג ורוצים לעבור יחד את ההדרכה כבר מהמפגש הראשון, אני ממליץ כי את המפגש הראשון האישה תחווה לבד, וממליץ שבן הזוג יצטרף למפגש השלישי, מקסימום השני, מהסיבה הפשוטה שאני רוצה שהנשים יהיו מרוכזות בעצמן לחלוטין במפגש החוויה העוצמתית הראשונה, ולא יחלקו את הקשב שלהן בין עצמן לבין בן הזוג שנמצא שם. בנוסף, נוכחות הבן זוג עלולה לעכב אותן מלהתגבר על מחסומים מסויימים שיתגלו במפגש הראשון.

מפגש הדרכה
של 3 שעות איתי
עולה 1,800 ₪

למגיעות ל-3 הדרכות תנתן הנחה 
ע״ס 300 ₪ למפגש - סה״כ 900 ₪ הנחה
שתינתן במפגש השלישי

לכל מי שאומר שהמחיר גבוה מדי -
תחשבו כמה עולה 3 שעות עם פסיכולוג, כמה עולה 3 שעות בספא עם מסאז’יסט, תחברו את שני המספרים האלו ביחד, וגם אז תגיעו רק לחצי ממה שתקבלו במפגש איתי, במחיר זול בחצי
(אפילו רק הפסיכולוג יעלה לכם יותר..)

אני מקווה שההסבר שלי עזר להפיג קצת את המסתורין סביב חוויית ההדרכה של השיטה שפיתחתי.
עד כה היו אצלי מספר רב ביותר של נשים שלמדו כיצד לקחת את השליטה לידיים שלהן, להעצים את המיניות שלהן ולהנות מגופן המופלא - ואני אשמח להמשיך לעזור לכל אלו שחפצות בכך.

אני מזמין אתכן ליצור קשר עם מנהלת הקליניקה שלי -
לירון: 052-4440553.
אם יש שאלות ספציפיות אליי,
מוזמנות גם ליצור קשר ישירות איתי:
050-6321033.
תיאום הפגישות נעשה על ידי לירון - או לחילופין אפשר ליצור קשר בהודעה פה, או אפילו לתת את הלינק להסבר הזה למישהי שלדעתכם זקוקה לו ויכולה להכניס קצת אור לחייה.

מודרכות מספרות

אסיים בציטוט אהוב עליי של מריאן ווילאמסון שכתבה קטע שמאוד קשור לשליחות שלי פה, ומה שאני מאחל לכל אישה להרגיש ולהגשים בעצמה:

"הפחד העמוק ביותר שלנו אינו שמא אנחנו לקויים.
הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנו עוצמתיים מעל ומעבר לכל שעור. זה האור שבנו, לא האפלה שבתוכנו, אשר מפחיד אותנו יותר מכל. אנו שואלים את עצמנו, ‘איזו זכות יש לי להיות מבריק, יפיפה, מוכשר, נפלא?’
למען האמת, איזו זכות יש לנו לא להיות? אתם ילדיו של אלוהים. העמדת פנים של קטנים אינה משרתת את העולם. אין שום דבר נאור בלהצטמק כדי שאחרים לא יחושו חסרי ביטחון בסביבתכם.
כולנו נועדנו לזרוח, כפי שילדים עושים. נולדנו על-מנת להגשים את תהילת האלוהים השוכנת בתוכנו.
היא לא שוכנת רק בחלק מאיתנו.
היא מצויה בכולם.
וכשם שאנו מאפשרים לאורנו לזרוח, אנו מעניקים לאחרים בצורה לא מודעת את הרשות לעשות את אותו הדבר. כשם שאנו משוחררים מפחדינו שלנו, נוכחותנו תשחרר בצורה אוטומטית
את האחרים מפחדיהם”

מעוניינת לקבוע הדרכה?
השאירי פרטים כאן

מעוניינים להתעדכן בסדנאות והדרכות עתידיות?
הכניסו פרטים כאן

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.